22 5 444 444
Nowe Renault Koleos Premiere Edition
SUV na którego wszyscy czekali! Teraz możesz stać się posiadaczem Nowego Renault Koleos przed jego oficjalną premierą. Specjalna wersja Premiere Edition z dodatkowym wyposażeniem, w którym znajdziesz silnik Energy 2.0 dCi 175 X-Tronic4x4 sprawi, że Twoja podróż na koniec świata będzie komfortowa i wyjątkowo dynamiczna! Zapewnij sobie przestrzeń dzięki panoramicznemu dachowi i luksus podróży w wentylowanym fotelu z funkcją masażu. Nawet pasażerowie podróżujący na tylnych fotelach mogą korzystać z funkcji podgrzewania siedzeń. To prawdziwy luksus dla wszystkich podróżnych. W wersji Premiere Edition znajdziesz 18-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich, światłami LED Pure Vision, oświetleniem ambientowym i system R-LINK 2 z ekranem dotykowym o przekątnej 8,7".

Bagażnik Nowego Renault KOLEOS umożliwia wiele opcji konfiguracji. System Easy Break pozwala jednym gestem złożyć tylną kanapę zwiększając pojemność bagażnika. Teraz zmieścisz w nim wszystko, nawet nieprzewidziane duże zakupy w sklepie meblowym. Zajęte ręce po powrocie ze sklepu? Bezdotykowo, elektrycznie otwierana klapa za pomocą prostego ruchu nogą. Wystarczy, że masz przy sobie kartę Hands Free.
Skontaktuj się z nami i przetestuj praktyczne rozwiązania od Renault, które pozwalają zaoszczędzić czas i sprawić, że samochód słucha się Ciebie na każdym kilometrze drogi.