22 5 444 444
Dni Crossoverów w salonach Renault Warszawa
DNI CROSSOVERÓW w salonach Renault Warszawa.
Wybierz jedną z poniższych ofert, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom:
- Zyskaj 10% w kredycie 3x30*
- Zyskaj nawet do 5000 zł i pakiet ubezpieczeń za 1%**


Renault CAPTUR
Renault CAPTUR to miejski crossover idealnie łączący w sobie stylistykę i solidność SUV-a, przestronność i funkcjonalność vana oraz zwrotność i przyjemność prowadzenia samochodu kompaktowego.


Renault KADJAR
Renault KADJAR to crossover z charakterem, wyłamujący się z obowiązujących schematów. Solidny, bezpieczny i otwarty na potrzeby swoich użytkowników, zapewnia idealne warunki, by uciec od codzienności. Dzięki niemu dotrzesz do miejsc, o których nie miałeś odwagi nawet pomarzyć.

Teraz Renault KADJAR w wyjątkowo komfortowej serii limitowanej ADVENTURE! Odkryj jego bogate wyposażenie:
- ABS + system wspomagania nagłego hamowania (AFU),
- System wspomagania przy ruszaniu pod górę (HSA),
- Lusterka boczne elektrycznie sterowane i składane oraz podgrzewane,
- Radioodtwarzacz cyfrowy (DAB) z Bluetooth®, USB/jack, z wyświetlaczem kolorowym 7",
- System wspomagania parkowania przodem/tyłem,
- Światła przeciwmgłowe, z funkcją doświetlania zakrętów.


Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.*Kredyt 3x30 oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Kredyt 3x30 nie łączy się z pozostałymi ofertami.
**Roczny pakiet ubezpieczeniowy w cenie 1% wartości samochodu w programie Renault - PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) i w programie Renault - HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) dla modeli Renault CAPTUR i KADJAR. Oferta skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Ubezpieczenie 1% nie jest dostępne w połączniu z kredytem RCI 3x30.
Zysk maksymalny 5 000 zł przy zakupie Renault Kadjar w serii limitowanej Adventure zawiera rabat 3 000 zł na dodatkowe wyposażenie (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 3 000 zł oraz rabat dodatkowy w wysokości 2 000 zł na samochody do bezpośredniego odbioru. Powyższe rabaty nie łączą się z kredytem RCI 3x30. Szczegóły oferty w Salonach Renault Warszawa.